KONFERENCJA NAUKOWA Czy współczesna młodzież mówi NIE uzależnieniom?
KONFERENCJA NAUKOWA
Czy współczesna młodzież mówi NIE uzależnieniom?

Dnia 9 kwietnia 2015 roku uczniowie klasy 3B wraz z opiekunem Haliną Nowak uczestniczyli w konferencji naukowej pt. : Czy współczesna młodzież mówi NIE uzależnieniom?

Organizatorami byli: Katolickie Centrum Edukacji KANA w Dębicy, Katolicki Uniwersytet Lubelski JPII w Stalowej Woli – WZPiNoS, Instytut Pedagogiki- Katedra Pedagogiki Szkolnej i Zarządzania, Powiat Dębicki, Koło Naukowe Doktorantów KUL Ars Educandi, Stowarzyszenie im. E. Bojanowskiego DOBROĆ.

Uczestnicy z wielkim zainteresowaniem wysłuchali referatów:
1 Dr Mirosław Rewera- Napoje energetyzujące młodzież.
2. Dr hab. Piotr T. Nowakowski - Bezpieczeństwo w kontekście pigułki gwałtu.
3. Dr hab. Jadwiga Daszykowska -Problemy tanoreksji wśród młodzieży.
4. Dr Łukasz Szwejka - Odrzucenie rówieśnicze w szkole.
5. Mgr Renata Matusiak - Bezpieczeństwo w sieci- login to think.

W czasie konferencji można było zakupić wiele wartościowych książek. Księgozbiór biblioteki został wzbogacony o kilka ciekawych pozycji: M. Łuka „Wokół nadużywania leków”, P.T. Nowakowski „Wokół PIGUŁKI GWAŁTU” i „ FAST FOOD DLA MÓZGU czyli telewizja i okolice”.

Opracowała: Halina Nowak