INFORMACJE
Informator Gimnazjalisty
KALENDARZ
Odwiedziło nas już:
Liczniki
osób.


PASJE I TALENTY
Logo
PASJE I TALENTY

Brandon Cetera, uczeń klasy trzeciej technikum mechatronicznego w ZSZ Nr1 w Dębicy - Instruktorem podkarpackiej Akademii Sztuki Capoeira !!!

Natalia Zaręba , uczennica klasy pierwszej technikum cyfrowych procesów graficznych przeprowadziła wywiad ze swoim kolegą Brandonem Ceterą….

Mam na imię Brandon i jestem uczniem 3 klasy technikum. Moją pasją jest Capoeira - brazylijska sztuka walki połączona z tańcem, muzyką i akrobacjami. Przygodę z Capoeira zacząłem ponad 5 lat temu w Dębicy, lecz po 2 latach sekcja rozpadła się i od ponad 3 lat trenuje regularnie w Rzeszowie. Obecnie jestem instruktorem grupy dębickiej, która została reaktywowana we wrześniu 2014r. Prowadzę również zajęcia w Rzeszowie, gdzie mieści się główna siedziba Akademii Sztuki Capoeira na Podkarpaciu. Dzięki tej sztuce jestem bardziej pewny siebie. To ona nauczyła mnie współpracy z innymi ludźmi. Treningi prowadzę z dziećmi, dorosłymi a także zajęcia ogólnorozwojowe z osobami niepełnosprawnymi. Dzięki Capoeira realizuję swoje marzenia i dążę do wyznaczonych celów.
WRÓĆ