Sprawozdanie z przeprowadzonego Konkursu Wiedzy o Prawie Pracy dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych „POZNAJ SWOJE PRAWA W PRACY”
Sprawozdanie z przeprowadzonego
Konkursu Wiedzy o Prawie Pracy
dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych
„POZNAJ SWOJE PRAWA W PRACY”

W dniu 1 grudnia 2014 r. w Zespole Szkół Zawodowych Nr1 im. Jana Pawła II w Dębicy odbył się etap szkolny konkursu Wiedzy o Prawie Pracy „ Poznaj swoje prawa w pracy” organizowanego przez Państwową Inspekcję Pracy – Okręgowy Inspektorat Pracy w Rzeszowie oraz Zespół Szkół Zawodowych Nr1 w Dębicy.

W konkursie wzięło udział dwudziestu dwóch uczniów. Uczniowie pisali test składający się z dwudziestu pięciu pytań.

I miejsce zdobył Krzysztof Dudek z klasy IIIC technikum – uzyskał wynik 60% poprawnych odpowiedzi.

Trzech uczniów uzyskało wynik 56% poprawnych odpowiedzi : to Dominik Florka, Sławomir Podolski i Piotr Paprocki z kl. IIIc.

W dniu 2 .12.2014r. odbyła się dogrywka , w której zwycięzcą został Piotr Paprocki zdobywając II miejsce.

Do etapu regionalnego przechodzą uczniowie:
1. Krzysztof Dudek z kl. IIIC
2. Piotr Paprocki z kl. III C