INFORMACJE
Informator Gimnazjalisty
KALENDARZ
Odwiedziło nas już:
Liczniki
osób.


Podsumowanie VIII edycji dębickich „Pól Nadziei”
Logo
Podsumowanie VIII edycji dębickich „Pól Nadziei”

22 maja 2015 r. odbył się finał VIII edycji akcji „Pola Nadziei” .W akcję włączyła się, podobnie jak w latach ubiegłych, społeczność naszej szkoły.

Uroczyste zakończenie akcji „Pola Nadziei” odbyło się w budynku Domu Kultury ,,Śnieżka”. W uroczystości licznie uczestniczyli wolontariusze, ich opiekunowie, dyrektorzy szkół oraz zaproszeni goście.

Podziękowania za ofiarność i zaangażowanie podczas akcji przekazał obecnym w swoim wystąpieniu Prezes Stowarzyszenia Dębickiego Hospicjum Domowego im. J. Pawła II ks. Józef Dobosz. Po części oficjalnej uczestnicy uroczystości mogli zobaczyć część artystyczną w wykonaniu dzieci z Ochronki Zgromadzenia Sióstr Służebniczek i Publicznego Przedszkola Integracyjnego. Spektakl w ich wykonaniu ,,Anioły są wśród nas” bardzo się podobał i dostarczył widzom wielu wzruszeń.

Na zakończenie rozdano nagrody laureatom konkursu plastycznego i literackiego na temat: „Przejdę przez ten świat tylko jeden raz. Dlatego cokolwiek mogę zrobić dobrego lub jakąkolwiek wyświadczyć przysługę, niech uczynię to teraz”.

Wyróżnienie w kategorii praca literacka – poezja otrzymał uczeń naszej szkoły Filip Duszlak z klasy IB Technikum-gratulujemy.

Z pewnością w przyszłym roku nie zabraknie wolontariuszy , którzy wezmą udział w kolejnej edycji akcji „Pola Nadziei’’.


Opracowała: Małgorzata Wielgosz


Logo


Logo


Logo


Logo

WRÓĆ