PASJE I TALENTY
PASJE I TALENTY

Nazywa się Marcin Bobowski i jest uczniem klasy pierwszej technikum budowlanego. Pięknie rysuje. Zresztą zobaczcie sami.

Marcin o swojej pasji...

Gdy na stoliku rozkładam swój warsztat – brystol i ołówki - przenoszę się zupełnie w inny świat. Rysunek wymaga specyficznego skupienia. Właśnie osiągnięcie tego "stanu ducha" to prawdziwa trudność, myślę, że o wiele poważniejsza niż wyszkolenie techniczne, choć to też bardzo ważne i trudne. Rysuję to co lubię, moje prace są tworzone emocjami. Mój album to niemal wyłącznie portrety, które jak usłyszałem niezwykle wiernie oddają rzeczywistość. Takie słowa cieszą i inspirują do dalszej pracy. Fotorealizm, wybrałem właśnie dlatego gdyż fascynują mnie ludzkie twarze.

Obraz ma być wypowiedzią artysty, w której zawiera swoje przemyślenia, emocje, wiedzę , moje prace tak powstały. Chciałbym pokazać je większemu gremium. Pragnę podzielić się z innymi swą pasją, a w przyszłości chciałbym zająć się profesjonalnie projektowaniem i realizować marzenia nie tylko własne ale i innych ludzi. Z dniem 1 września 2014r podjąłem naukę w nowej szkole. To dzięki technikum budowlanemu odkryłem nowe nieznane dotąd arkana rysunku. Jestem wręcz oczarowany, nową fascynującą sferą „architektonicznej kreski”. Spodobało mi się bardzo. Postanowiłem spróbować i wykonałem swój pierwszy projekt. Znajduje się na nim mój wymarzony dom na wodzie który kiedyś sobie wybuduję. Zabawę z architekturą dopiero rozpoczynam i myślę że przede mną nowa ekscytująca podróż.