Licealiada chłopców w piłce siatkowej
Licealiada chłopców w piłce siatkowej

20 listopada 2014 r. reprezentacja ZSZ Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy zajęła I miejsce w powiatowej licealiadzie w piłce siatkowej chłopców.

Na zdjęciu stoją od lewej: z numerem; 3 - Duś Damian kl. IV M, 8 - Grabiec Rafał kl. IV R, 12 - Domek Piotr kl. IV M, 6- Ziobroń Jakub kl. IV M, 9 - Nykiel Kamil kl. III H, 7 - Krzysztof Kumięga kl. III C.
W dolnym rzędzie; 11 - Erazmus Jacek kl. A, 2 - Wyszyński Kamil kl. IV A, Arek Pieniążek kl. III A
Sujdek Bartosz IV M i wierni kibice.

Wyniki reprezentacji naszej szkoły podczas gier:
w grupie eliminacyjnej: ZSZ Nr 1 - ZSZ Nr 2 (2:1), ZSZ Nr 1 - ZSZ Nr 4 (2:0),
w grupie finałowej: ZSZ Nr 1 – Szkoła Rzemieślnicza Pilzno (2:0), ZSZ Nr 1 - I LO Dębica (2:1).

W turnieju, który odbył się na hali Wisłoki przy ZSZ Nr 2, oprócz ZSZ Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy wzięło udział 8 szkół powiatu: ZSE w Dębicy, II LO w Dębicy, ZS Nr 2 w Dębicy, I LO w Dębicy, ZS Nr 4 w Dębicy, Szkoła Rzemieślnicza w Pilźnie, ZS w Brzostku, ZS w Pustkowie Osiedlu.

Reprezentacja naszej szkoły powtórzyła sukces z ubiegłego roku walcząc w finale z I LO Dębica osiągając zwycięstwo. Ostatnie sekundy zaciętego spotkania finałowego (tie-break) z I LO Dębica i wielka radość po zwycięstwie uwidoczniona na krótkim filmiku:

Tekst: Kuczek Zenon