KONKURSY O KRAJACH ANGLOJĘZYCZNYCH Z UDZIAŁEM UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY
KONKURSY O KRAJACH ANGLOJĘZYCZNYCH Z UDZIAŁEM UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY

Uczniowie naszej szkoły wzięli dwukrotnie udział w konkursach anglojęzycznych. Pierwszy z nich odbył się 25.03.2015r w II LO im. Ks. Jana Twardowskiego w Dębicy. Cezary Zięba (kl. IIIDT) i Monika Wleklak (kl. I ET)biorący udział w Powiatowym Konkursie Poprawnej Pisowni pokazali się z dobrej strony, mimo że nie zajęli znaczących miejsc w konkursie. Należy docenić ich odwagę zgłoszenia się do konkursu i wolę walki w doborowym towarzystwie uczniów z ”Jagiełły”, „Kwiatka”, i gospodarzy konkursu z IILO im. Ks .Jana Twardowskiego.

10 kwietnia w Zespole Szkół Ekonomicznych im. Janusza Korczaka w Dębicy odbył się X Powiatowy Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych. Pod patronatem Sieci Szkół Promujących Zdrowie hasło tego konkursu brzmiało: „Zdrowy styl życia”. Konkurs odbywał się w dwóch kategoriach: plastycznej (należało wykonać plakat o tematyce zdrowej żywności) oraz testowej znajomości ogólnej wiedzy o krajach anglojęzycznych. Uczniowie nasi tj: Karolina Pietracha (kl. IIIDT) oraz Kamil Gil (kl. IIAT) pozyskali pamiątkowe dyplomy i gadżety.

Opracowała: Maria Kasprzyk