„MECHANIK” NA BICYKLOMANII 2015
„MECHANIK” NA BICYKLOMANII 2015

W sobotę 6 czerwca uczniowie, nauczyciele oraz przyjaciele naszej szkoły wzięli udział w jubileuszowej „BICYKLOMANI 2015”, która została zorganizowana w Dębicy już po raz 10. Trasa rowerowa liczyła w sumie 30 kilometrów – Dębica – Chotowa i Chotowa – Dębica. Po ukończeniu przejazdu uczestniczyliśmy w wielkim pikniku na stadionie przy ul. Akademickiej. Nasza zorganizowana grupa liczyła 30 osób. W „Bicyklomani 2015” wzięli udział uczniowie: Paweł Węgrzyn, Konrad Durał, Krystian Ziobro, Bartłomiej Szajnecki, Oskar Latawiec, Dominik Pociask, Kacper Ferenc, Kamil Gąsior, Bartłomiej Więcek, Łukasz Lada oraz nauczyciele: Halina Brzeska, Jacek Parys, Mariusz Kania i Wiesław Przybysz. Wszyscy świetnie się bawili. Liczymy, że za rok będzie nas jeszcze więcej.

Organizator grupy: Wiesław Przybysz