6 grudnia 2013 r. w świetlicy szkolnej miało miejsce podsumowanie konkursu

„STYLIZACJA INSPIROWANA ŻYWIOŁAMI”
, który ukazał wiele talentów naszych uczennic zainteresowanych kreowaniem mody i stylizacją. Konkurs skierowany był do osób pełnych pomysłów, mających fantazję i wrażliwość artystyczną.

Do udziału przystąpiły uczennice z I i II klasy kreowania ubioru:

• Dominika Pociask,
  • Angelika Stasiak,
  • Karolina Pietracha,
  • Izabella Ochab,
  • Joanna Czyż,
  • Zuzanna Jezuit,
  • Martyna Ciszek.
  • Logo

Młode stylistki wykonały piękne i pomysłowe kreacje.

Jury w składzie :
  • pani dyrektor Bożena Zielińska,
  • pani dyrektor Renata Zielińska,
  • pani Justyna Łobodzińska (NuskatiPhotography),
  • pani Edyta Matusik,
  • pani Katarzyna Madej,
  • pan Zbigniew Pocheć,
  • uczeń Arkadiusz Kobos,
  • oceniało kreacje przyznając im punkty za pomysł, trudność wykonania i dodatki. To było niełatwe zadanie, ponieważ stylizacje dziewcząt były niesamowite!

Po pokazie i prezentacji każdej z kreacji, specjalna komisja podliczyła głosy jurorów i wszystko było wiadome! ? I miejsce- Izabela Ochab , jej kreacja, to gorset z piór i piękna spódnica z włókniny- POWIETRZE ? II miejsce – Angelika Stasiak - suknia w kolorach beżu i brązu, dodatki ze skóry, a gorset wyklejany kamykami- ZIEMIA ? III miejsce- Joanna Czyż- długa zielonkawa spódnica, ruda, pięknie upięta góra i wspaniałe dodatki, m.in. bransoletka z orzechów- ZIEMIA

Specjalne WYRÓŻNIENIE od Justyny Łobodzińskiej otrzymała Karolina Pietracha za piękny, zwiewny biały kombinezon, który falował podczas ruchu- POWIETRZE. Publiczność uczestnicząca w pokazie miała możliwość zagłosować na swoją stylizację. W ten sposób nagroda publiczności trafiła do Izabeli Ochab.

A było, o co walczyć! Oprócz tytułu za najlepszą stylizację na finalistki i uczestniczki czekały NAGRODY: ? sesja zdjęciowa u NuskatiPhotography – za zajęcie I miejsca ? piękna biżuteria wykonana przez Hajfa- nagroda publiczności ? zabiegi pielęgnacyjne na włosy w Salonie Fryzjerskim Doroty Pietrachy – I, II i III miejsce ? zabiegi pielęgnacyjne i manicure w salonie Kosmetycznym Agnieszki Zagórskiej – I, II i III miejsce ? albumy książkowe ufundowane przez Stowarzyszenie Szansa – I, II i III miejsce ? słodkości i drobne upominki dla wszystkich uczestniczek od Rady.

Wszystkie uczennice otrzymały dyplomy i podziękowania, ich kreacje były równie piękne. DZIĘKUJEMY Dyrekcji szkoły za przychylność, sponsorom za fantastyczne nagrody, dziewczynom z IIF, w szczególności Eli, Basi, Kindze za wsparcie podczas konkursu oraz Beli za robienie zdjęć a także klasie II A za pomoc techniczną.

Zapraszamy w przyszłym roku!
    Agnieszka Ścisłowska i Katarzyna Madej
    tekst: Agnieszka Ścisłowska