Laureatką konkursu „Tacy jesteśmy 2013” jest Gabriela Grzyb
Laureatką konkursu
„Tacy jesteśmy 2013” jest Gabriela Grzyb

Laureatką konkursu „Tacy jesteśmy 2013” jest Gabriela Grzyb Dnia 6 grudnia 2013r. rozstrzygnięto Konkurs Dziennikarski dla Uczniów Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Dębickiego. „Tacy jesteśmy 2013” nagrodę otrzymała uczennica Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy Gabriela Grzyb z kl. I D za tekst „Jesteśmy jak bracia, tylko tacy od treningów”. Przy ocenie prac jurorzy brali pod uwagę następujące elementy: aktualność tekstu, trudność tematu, solidność i rzetelność w gromadzeniu informacji, styl i poprawność językową, konstrukcję tekstu oraz atrakcyjny tytuł.

Opiekunem pracy była Pani Małgorzata Jasińska. Praca ta była najlepsza z nadesłanych ze szkół w Dębicy.

Organizatorem konkursu na najlepsze publikacje dotyczące społeczności szkolnej powiatu dębickiego na poziomie ponadgimnazjalnym, jest Agencja Wydawnicza Agard, będąca wydawcą tygodnika Obserwator Lokalny. Partnerem konkursu jest Firma Jubilerska Górecki Sp. z o.o.

Gratulujemy i życzymy sukcesów!!!

Tekst i zdjęcia: Małgorzata Jasińska

Logo Logo