Michał Wroński z klasy 3G trzeci na Podkarpaciu !
Michał Wroński z klasy 3G trzeci na Podkarpaciu !

Michał Wroński uczeń klasy trzeciej technikum telekomunikacji znalazł się w gronie laureatów konkursu „Pokaż co potrafisz” zrealizowanego przez Wojewódzki Urząd Pracy w ramach projektu systemowego „Podkarpacie stawia na zawodowców”.

Formuła konkursu była zbliżona do ogólnopolskiego konkursu „Mam Talent” lecz dotyczyła obszaru kształcenia zawodowego i wytypowania najlepszych projektów uczniowskich w tej sferze.

W dniu 6 grudnia 2013 r. odbyło się posiedzenie Jury w celu wyłonienia laureatów konkursu. Jury w składzie:

• • Przewodniczący: Pan Tomasz Czop, Dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Rzeszowie
  • • Członek Jury: Pani Monika Kopeć-Kontek, członkini zespołu projektowego „Podkarpacie stawia na zawodowców” z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Rzeszowie
  • • Członek Jury: Pani Barbara Pczycka, dyrektor kreatywna z agencji bringMore Advertising Włodzimierz Rajczyk z Chorzowa
  • przyznało nagrody dla laureatów.

Michał uplasował się w gronie najlepszych. Wśród 106-ciu prac o różnorodnej tematyce oraz wysokim poziom merytorycznym i artystycznym praca Michała p.t. „Emperror Master”- unikatowa, ergonomiczna i designerska obudowa komputera osobistego” została dostrzeżona i zajęła trzecią pozycję. Opiekę nad uczniem sprawowała wicedyrektor Renata Zielińska. 18 grudnia br w Galerii Rzeszowskiej odbędzie się uroczyste podsumowanie konkursu z udziałem Marszałka Województwa Podkarpackiego oraz mediów. Laureaci otrzymają dyplomy i cenne nagrody. Będzie to również okazja do promocji kształcenia zawodowego oraz szkoły.

Już od poniedziałku 16 grudnia w Galerii Rzeszów będzie można podziwiać prace laureatów konkursu umiejętności Pokaż co potrafisz!

Tekst: Bernadetta Bieniasz -Erazmus

Zobacz szczegóły konkursu