LICEALIADA CHŁOPCÓW W PIŁCE NOŻNEJ 17 marca 2014 reprezentacja ZSZ NR 1 im. Jana Pawła II w Dębicy zajęła I miejsce w halowej piłce nożnej chłopców

LICEALIADA CHŁOPCÓW W PIŁCE NOŻNEJ

Na zdjęciu stoją od lewej: nauczyciel wychowania fizycznego mgr Wojciech Maruszak, Michał Czerwiec 4M, Radosław Lis 3E, Dawid Szczepanik 1C, Kamil Kot 1B, Hubert Zagórski 1B, Bartosz Szkutak 3R.

W dolnym rzędzie: Damian Wrona 2h, Tomasz Draguła 2D, Rafał Czerwiec 4B, Bartłomiej Matyjewicz 4B, Dawid Trojan 2F, Marcin Balasa 3R i Szczepan Sroka 1A.

Wyniki reprezentacji naszej szkoły podczas gier:
W grupie eliminacyjnej: ZSZ Nr 1 – ZS Nr 2: 2-1, ZSZ Nr 1 – Brzostek: 5-0.
W grupie finałowej: ZSZ Nr1 – ZSE: 0-1, ZSZ Nr1 – II LO: 5-2, ZSE – II LO: 1-2
Bramki zdobyli: Radosław Lis 3E (4 bramki), Damian Wrona 2h (2 bramki), Rafał Czerwiec 4B (2 bramki), Dawid Trojan 2F (2 bramki), Tomasz Draguła 2D (2 bramki).

W turnieju w halowej piłce nożnej chłopców, który odbył się już po raz ósmy w I Liceum Ogólnokształcącym im. Władysława Jagiełły, oprócz ZSZ Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy wzięło udział 8 szkół: ZSE w Dębicy, II LO w Dębicy, ZS Nr 2 w Dębicy, I LO w Dębicy, ZS Nr 4 w Dębicy, Szkoła Rzemieślnicza w Pilźnie, ZS w Brzostku, ZS w Jodłowej.

Nasza szkoła w ciągu tych ośmiu lat zdobyła pięć razy I miejsce, dwa razy II miejsce i jeden raz IV miejsce.

Opracował: Wojciech Maruszak