LAUREACI POWIATOWEGO KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO P.T. „WSPÓŁCZESNE ZAGROŻENIA XXI WIEKU”

Uczniowie biorący udział w zajęciach kółka fotograficznego, działającego w naszej szkole, wykonali piękne prace fotograficzne i zgłosili je do Powiatowego Konkursu Fotograficznego p.t. „Współczesne zagrożenia XXI wieku” . Organizatorem tego konkursu była Powiatowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Dębicy. Konkurs skierowano do wszystkich uczniów szkół ponadgimnazjalnych naszego powiatu. Prace oceniano w dwóch kategoriach: walka z HIV oraz walka z paleniem tytoniu.

Prace naszych uczniów zostały bardzo wysoko ocenione i nagrodzone. Zdobyliśmy aż cztery nagrody!
W kategorii walka z paleniem tytoniu nagrody otrzymali:

• I miejsce – Tomasz Sikora z kl. III N
  • II miejsce – Szymon Zieliński z kl. III N

W kategorii walka z HIV nagrody otrzymali:

• II miejsce – Dominika Pociask z kl. II F
  • III miejsce – Szymon Szpunar z kl. III N

10 grudnia Pani Dyrektor Bożena Zielińska wręczyła pamiątkowe dyplomy i nagrody przekazane przez Powiatową Stację Sanitarno – Epidemiologiczną. Podziękowała wszystkim członkom kółka za ich zaangażowanie i pracę. Podziękowania otrzymali również Angelika Stasiak (kl. II F), Bernadeta Więcek (kl. II F) oraz Kacper Zając (kl. III N) . Wprawdzie ich prace nie zajęły czołowych miejsc, ale były równie ciekawe.

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!!!

Tekst: Katarzyna Madej