PODIUM DLA UCZNIÓW MECHANIKA W POWIATOWYM KONKURSIE „CYWILIZACJA MIŁOŚCI”.
PODIUM DLA UCZNIÓW MECHANIKA W POWIATOWYM KONKURSIE „CYWILIZACJA MIŁOŚCI”.

5 grudnia 2013 roku o godzinie 11.00 w podziemiach Kościoła pw. Ducha Świętego w Dębicy odbyło się uroczyste wręczenie nagród VIII Powiatowego Konkursu „Cywilizacja Miłości” pod tegorocznym tematem „Pokój i Człowiek”.

Konkurs odbywał się w dwóch kategoriach: „SŁOWO” – poezja i „OBRAZ” – fotografia cyfrowa.

8 uczniów z naszej szkoły zgłosiło swoje prace w kategoriach „Słowo” -poezja, a 2 uczniów w kategorii „Obraz” – fotografia cyfrowa.

Uczniowie naszej szkoły zdobyli dwa pierwsze miejsca oraz nagrody pieniężne i rzeczowe.

Pierwsze miejsce w kategorii „Słowo” – poezja zajął Cezary Zięba z klasy 2D, a miejsce drugie Aneta Łączak z klasy 3N. W kategorii „OBRAZ” – fotografia cyfrowa została wyróżniona praca Tomasza Sikory z klasy 3N.

Opiekę nad uczniami sprawowały panie: Marzena Rzucidło i Anna Zięba. Pozostali uczestnicy zostali nagrodzeni dyplomami.

Zwycięzcom i wyróżnionym serdecznie gratulujemy.

Tekst: Marzena Rzucidło -Kołtun