DOMINIK GAWRYŚ zdobył trzecie miejsce w powiatowym konkursie "STOP CYBERPRZEMOCY"
DOMINIK GAWRYŚ zdobył trzecie miejsce w powiatowym konkursie
"STOP CYBERPRZEMOCY"

Dnia 29.11.2013r w Zespole Szkól nr 2 im. E. Kwiatkowskiego zostały wręczone nagrody i dyplomy za udział w konkursie graficzno-plastycznym na logo Programu "Stop cyberprzemocy".

Konkurs był zorganizowany pod patronatem Starostwa Powiatowego oraz Komendy Powiatowej Policji w Dębicy w ramach realizacji programu "Razem bezpieczniej".

Naszą szkołę reprezentowało dwóch uczniów Dominik Gawryś z klasy 1A i Dominik Kaczor z klasy 1 D, których przygotowała i zgłosiła do konkursu Joanna Doroba.

W konkursie wzięło udział 27 uczniów z sześciu szkół ponadgimnazjalnych. Z nadesłanych 27 prac wyróżniono 5, w tym pracę naszego ucznia Dominika Gawrysia , który zajął trzecie miejsce w konkursie.

Gratulujemy!

Tekst i zdjęcia: Joanna Doroba