IX edycji konkursu z cyklu „Impresje Fotograficzne”

Relacja uczestniczki
IX edycji konkursu z cyklu „Impresje Fotograficzne”

W dniu 23 kwietnia 2012 roku odbyło się rozstrzygnięcie IX Edycji konkursu Impresje Fotograficzne pt. „Fascynacje światem w obiektywie”.

Nagrody wręczyła Pani Renata Zielińska – Wicedyrektor oraz przewodnicząca jury. Prace zostały ocenione w dwóch kategoriach : zdjęcia CD oraz prezentacja multimedialna. Wręczono cenne nagrody oraz przyznano wyróżnienia.

Spotkanie odbyło się, jak co roku, w Izbie Patrona. Niestety, z powodu problemów technicznych, nie udało się zaprezentować wykonanych przez uczniów prac. Wcześniej jednak zdjęcia zostały zaprezentowane na wystawie przy popiersiu Jana Pawła II – Patrona Szkoły.

Po raz drugi brałam udział w tym konkursie. Za pierwszym razem otrzymałam wyróżnienie, a w tym roku udało mi się zająć I miejsce. Jestem z tego powodu bardzo dumna oraz pełna satysfakcji. Jeśli będzie taka możliwość to na pewno wezmę udział w tym konkursie w następnym roku.

Według mnie warto angażować się w takie konkursy, ponieważ mogą one odkryć nasze ukryte talenty, które powinniśmy rozwijać i pielęgnować, dzięki czemu możemy odnosić dalsze sukcesy. Przez wykonywanie fotografii możemy pokazać naszą wrażliwość, postrzeganie świata oraz to co kryje nasza wyobraźnia.

W naszej Szkole jest dużo osób, które interesują się fotografią, a poziom wykonywanych prac przez uczniów jest naprawdę wysoki.

Tekst: Klaudia Niwa II L
Zdjęcia: Ryszard Bieszczad
Jerzy Kula

IX edycji konkursu z cyklu „Impresje Fotograficzne”  IX edycji konkursu z cyklu „Impresje Fotograficzne”