TENIS STOŁOWY
logo TENIS STOŁOWY

Zespół Szkół Specjalnych w Dębicy zorganizował już po raz szósty Turniej Tenisa Stołowego Szkół i Ośrodków Specjalnych Powiatu Dębickiego. Turniej odbył się 9 marca 2011r. na dużej sali gimnastycznej Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy.

Otwarcia Turnieju dokonał Pan Władysław Bielawa – Starosta Powiatu Dębickiego wraz z P. Martą Biłas – dyrektorem Zespołu Szkół Specjalnych w Dębicy.

Współorganizatorami Turnieju było: Starostwo Powiatowe w Dębicy oraz Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 w Dębicy. Dodatkowo sponsorem Turnieju był NSZZ Solidarność Firmy Oponiarskiej w Dębicy – za pomoc finansową serdecznie dziękujemy. Serdeczne podziękowanie kierujemy również na ręce Dyrektor Pani mgr Bożeny Zielińskiej za gościnne przyjęcie na obiektach szkolnych.

W zawodach wzięli udział reprezentanci:
1. Zespołu Szkół Specjalnych w Dębicy:

• Małgorzata Knych
  • Barbara Gawlik
  • Wojciech Knych
  • Adam Grych
  • Daniel Drąg
  • Michał Bałucki
  • Kamil Kliś
  • Adrian Cymer
  • 2. Warsztatów Terapii Zajęciowej w Brzostku
    3. Warsztatów Terapii Zajęciowej w Dębicy
    4. Warsztatów Terapii Zajęciowej w Bobrowa Wola
    5. Domu Pomocy Społecznej w Dębicy,br> 6. Środowiskowego Domu Samopomocy w Dębicy

Turniej Tenisa Stołowego był rozgrywany „systemem radzieckim”, w którym uczestnicy zostali podzieleni na trzy grupy sprawnościowe męskie i jedną żeńską. Ogółem wystartowało 35 wychowanków.

Każdy z uczestników zawodów otrzymał nagrodę rzeczową, a zwycięzcy grup dodatkowo medale. W przebieg zawodów zaangażowani byli: nauczyciel w-f mgr Wojciech Maruszak oraz uczniowie klas: 4 O, 4 R, 4 I i 3 L/k ZSZ Nr 1 w Dębicy im. Jana Pawła II, za co im bardzo dziękujemy.

Współpracują od lat.
    Stoją od lewej: Pani mgr Bożena Zielińska Dyrektor ZSZ Nr 1 im. Jana Pawła II, Pani mgr Marta Biłas Dyrektor ZSS w Dębicy oraz nauczyciel w-f mgr Wojciech Maruszak.

logo > TENIS STOŁOWY
    Turniej tenisa stołowego Ośrodków Specjalnych otworzył Pan Władysław Bielawa Starosta Powiatu Dębickiego.

Uczestnicy turnieju.

Uczestnicy turnieju.

logo > TENIS STOŁOWY

Uczniowie ZSZ Nr 1 im. Jana Pawła II, którzy sędziowali i opiekowali się uczestnikami turnieju. Stoją od lewej: Marcin Szkotak 4O, Mateusz Pietrucha 4O, Kamil Mitan 4R, Mariusz Żmuda 4I, Sebastian Cyboran 4O, Dominik Mazur 4R, Tomasz Sujdak 4R, Mateusz Wójcicki 4I, Filip Szczeklik 4I, Mateusz Tomaszewski 4I.

logo > TENIS STOŁOWY

Zdjęcia wykonały od lewej: Anna Strzałka 3 L-k. w środku sędziował Tomasz Sujdak 4R i Anna Falarz3 L-k.

logo > TENIS STOŁOWY
    Panowała wspaniała atmosfera i sportowa walka przy stołach.

Tak cieszyli się zwycięzcy turnieju.

Opracował: mgr Wojciech Maruszak