Nasza młodzież uczestniczyła w rozgrywkach Przedsiębiorstwa Symulacyjnego

Nasza młodzież uczestniczyła
w rozgrywkach Przedsiębiorstwa Symulacyjnego

Wyjazdowe zajęcia z przedsiębiorstwa symulacyjnego dla uczniów z Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 w Dębicy.

W terminie 17-20 stycznia 2011r dla 10 naszych uczniów w Czudcu w Ośrodku Edukacji Nauczycieli i Pracowników Administracji Samorządowej odbyły się zajęcia z zakresu Przedsiębiorstwa Symulacyjnego dla 10 szkół uczestniczących w Projekcie z terenu województwa podkarpackiego, łącznie uczestniczyło 100 graczy.

Uczniowie w 5 osobowych grupach pracowali pod kierunkiem trenerów, wcielając się w rolę Prezesa firmy, Szefa produkcji, Kierownika marketingu, Głównego Księgowego i Kierownika transportu.

W ostatnim dniu zajęć, utworzone przez uczestników poszczególne firmy, przeprowadziły rozgrywkę finałową o tytuł Najlepszego zespołu młodych uczniowskich menedżerów na obozie w ramach Przedsiębiorstwa Symulacyjnego w roku 2011. Rozgrywki odbyły się na bazie jednolitych, ustalonych przez trenerów założeń i zasad wspólnej gry dla wszystkich uczestników w danym ośrodku.

Najlepszym zespołem w 2011 roku na terenie województwa podkarpackiego zostali uczniowie z:

Zespołu Szkół w Sokołowie Małopolskim

Uczestnicy mieli możliwość zwiedzania regionu czudeckiego, oraz uczestnictwa w rozgrywkach sportowych.

Tekst: Bernadetta Bieniasz - Erazmus
Zdjęcia: Bernadetta Bieniasz - Erazmus