INFORMACJE
Informator Gimnazjalisty
KALENDARZ
Odwiedziło nas już:
Liczniki
osób.


„Świadomie wybieram przyszłość”


Dyrekcja Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy oraz Szkolny Ośrodek Kariery zapraszają wszystkich maturzystów do uczestnictwa w Kampanii Społecznej "Świadomie wybieram przyszłość", której celem jest zwiększenie świadomości ludzi młodych dotyczącej istoty kształtowania własnej przyszłości i odnalezieniu najlepszej drogi rozwoju.

Każdy z Nas zadawał lub zadaje sobie pytanie "co będę robić w przyszłości?". Celem kampanii jest pokazanie młodzieży z województwa podkarpackiego, że to zapytanie jest tylko wstępem do odniesienia sukcesu zawodowego i bycia zadowolonym ze swojej przyszłości. Dużo istotniejsza, w dążeniu do realizacji celów zawodowych, jest świadomość podjętych decyzji!

W ramach uczestnictwa w projekcie doradca przekaze maturzystom kody darmowego dostępu do kwestionariuszy zainteresowań zawodowych. Testy oparte są na klasycznej amerykańskiej i polskiej literaturze, koncepcjach rozwoju zawodowego i wyboru zawodu m.in. Donalda E. Supera, Edwina L.Herra i Stanley’a H. Cramera i teoriach Johna L. Hollanda, Anne Roe, na podstawie badań Katarzyny Rewers i Edgar H. Scheina, a opracowane przez zespół specjalistów praktyków i teoretyków aktywnie związanych z doradztwem zawodowym i rozwojem kariery zawodowej. Połączone są z bazą uczelni oraz katalogiem zawodów przez co dają pełny obraz kolejnych kroków na ścieżce kariery. W wynikach przedstawione są zawsze trzy, najbardziej adekwatne typy osobowości, odpowiadające im zawody oraz informacje o uczelni, która kształci tego typu specjalistów. Przez to są idealnym punktem wyjścia do planowania dalszych kroków na ścieżce zawodowej.

ORGANIZACJE SZKOLNE
AGENDY SZKOLNE
LOSOWE ZDJĘCIE

ZdjęcieLINKI

Starostwo Powiatowe

PCEN

OKE

MEN

KO

Moodle System
Polski/Polish
Angielski/English
Niemiecki/Deutsch
page rank