Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/mechanik/domains/mechanikdebica.edu.pl/public_html/su/configs/config.inc.php on line 8
WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO ZESPOŁU SZKÓŁ ZAWODOWYCH NR1 IM JANA PAWŁA II W DĘBICY

ODBĘDĄ SIĘ 7 PAŹDZIERNIKA 2010r

Dzięki nim możecie powołać zarząd Samorządu Uczniowskiego, który w Waszym imieniu podejmować będzie wszelkie bieżące decyzje i będzie odpowiedzialny za koordynację działań ogólnoszkolnych. Aby zarząd właściwie spełniał swoją funkcję, powinien pochodzić z powszechnych i bezpośrednich wyborów - tylko wtedy będzie miał wsparcie całej społeczności szkolnej i zaufanie uczniów. Demokratyczne wybory do samorządu rozwijają wiedzę i umiejętności obywatelskie młodzieży, uczą podejmowania decyzji w sprawach publicznych, budują nawyk zaangażowania obywatelskiego w szkole i poza nią.

Po co Wam Samorząd Uczniowski?

• wspólnie działając, możecie więcej osiągnąć,

• wpłynąć na to, co dzieje się w szkole,

• macie szansę lepiej się zintegrować, poznać nowych ludzi,

• rozwijacie swoje pasje i zainteresowania,

• możecie znaleźć fajny sposób na spędzanie wolnego czasu,

• wzbogacacie ofertę imprez szkolnych,

• macie możliwość zorganizowania dyskoteki, zawodów sportowych, koncertu,

• możecie znaleźć fundusze na realizację swoich pomysłów,

• zyskujecie satysfakcję z możliwości zrobienia czegoś dla innych,

• macie szansę wykazać się swoją kreatywnością,

• możecie skuteczniej bronić praw ucznia, rzetelnie wypełniając obowiązki,

• uczycie się współpracy w grupie, zdobywacie nowe, cenne doświadczenia i umiejętności zarządzania projektem czy zdobywania środków na własne działania,

Jeśli chcesz żeby Twój Samorząd działał, to weź udział w wyborach!!!