Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/mechanik/domains/mechanikdebica.edu.pl/public_html/su/configs/config.inc.php on line 8
POŻEGNANIE KLAS MATURALNYCH

30 kwietnia 2010 roku pożegnaliśmy uczniów klas maturalnych.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego rozpoczęło się Mszą Św. w kościele Miłosierdzia Bożego.

Dalsza część uroczystości miała miejsce w budynku szkolnym. Pani Dyrektor Bożena Zielińska podsumowała czas pobytu w naszej szkole tegorocznych maturzystów i złożyła wszystkim serdeczne życzenia. Do życzeń dołączyła się przedstawicielka Rady Rodziców, ksiądz Stanisław Kołodziej i przedstawicielka Samorządu Uczniowskiego Kinga Łakomy.

Ponadto najzdolniejsi uczniowie zostali wyróżnieni nagrodami książkowymi i dyplomami. Jak co roku na uroczystości był również obecny pan Grzegorz Bosowski ze Stowarzyszenia Elektryków Polskich, który wręczył dyplomy najlepszym uczniom Technikum.

Uroczystość wzbogaciła część artystyczna przygotowana przez szkolnych artystów z Samorządu Uczniowskiego pod opieką pani Marzeny Rzucidło. Nad muzyczną stroną uroczystości czuwał pan Wiesław Przybysz. Dodatkową atrakcją był występ margionetek – uczennic z klasy 1 „Z”, nad którymi opiekę sprawuje pani Agnieszka Ścisłowska- Kusibab.

Po uroczystości młodzież udała się na spotkania z wychowawcami.

opracowała: Marzena Rzucidło