INFORMACJE
Informator Gimnazjalisty
KALENDARZ
Odwiedziło nas już:
Liczniki
osób.


ATwM

 

Logo ATwM Logo ATwM Logo SZANSA

INFORMACJE O AKADEMII TECHNICZNEJ W MECHANIKU

Projekt o nazwie „Akademia Techniczna w Mechaniku” został opracowany przez nauczycieli Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy. Podstawą tego przedsięwzięcia jest promocja kierunków zawodowych w szkolnictwie ponadgimnazjalnym i chęć zainteresowania młodzieży przedmiotami technicznymi.

Projekt Akademia Techniczna w Mechaniku przeznaczony jest dla uczniów szkół gimnazjalnych, czyli dla młodzieży w wieku 13 – 16 lat. Naszym priorytetem jest aby, młodzież podczas zajęć nabyła umiejętności aktywnego funkcjonowania na zmieniającym się rynku pracy. Prowadzący zajęcia nauczyciele, przygotowują je w taki sposób, aby każdy uczestnik mógł zapoznać się w sposób praktyczny ze specyfiką danego zawodu.

Mamy nadzieję, że uczestnictwo w zajęciach przyczyni się do pogłębiania istniejących już zainteresowań młodzieży oraz rozwijania nowych pasji. Ufamy, że dzięki odpowiedniemu zaprezentowaniu przedmiotów zawodowych, nasi studenci wybiorą szkoły techniczne aby, zgłębiać swoją wiedzę i zdobywać wykształcenie w tym kierunku.
WRÓĆ