INFORMACJE
Informator Gimnazjalisty
KALENDARZ
Odwiedziło nas już:
Liczniki
osób.


CERTYFIKAT DLA NASZEJ SZKOŁY
certyfikat

CERTYFIKAT DLA NASZEJ SZKOŁY

Nasza Szkoła jako jedyna z powiatu dębickiego uzyskała „CERTYFIKAT SZKOŁY PRZYJAZNEJ UCZNIOM” nadany przez firmę MURATOR S.A., wydawcę dziennika "Super Express" i została zakwalifikowana do drugiego etapu konkursu pt. RATUJMY ZIEMIĘ - Ekologia w naszym mieście”.

Jako, że jesteśmy jedną z 60 szkół zakwalifikowanych do drugiego etapu konkursu nadal liczymy na Wasze zaangażowanie w konkursie. Do dnia 26 lutego 2010 roku należy wysłać pracę konkursową „Propozycja akcji społecznej, propagującej ochronę środowiska naturalnego w Waszym mieście/ gminie”. Prace mogą być przedstawione w formie papierowej lub na nośniku CD (w programach Word i/lub Power Point) i powinny zostać podpisane przez Przewodniczącego Samorządu Szkolnego lub jego zastępcę.

Osoby chętne do przygotowania pracy konkursowej proszone są o kontakt z Przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego – Katarzyną Kędzior lub opiekunem Samorządu – panią Marzeną Rzucidło.

Zwycięzcy konkursu otrzymają nagrody w postaci nowoczesnego wyposażenia pracowni biologicznej, fizycznej, matematycznej lub polonistycznej.

Serdecznie zapraszamy. Może to Twoja praca zostanie oceniona najwyżej i Nasza Szkoła otrzyma nowoczesne wyposażenie pracowni.


Samorząd Uczniowski


WRÓĆ
ORGANIZACJE SZKOLNE
AGENDY SZKOLNE
LOSOWE ZDJĘCIE

ZdjęcieLINKI

Starostwo Powiatowe

PCEN

OKE

MEN

KO

Moodle System
Polski/Polish
Angielski/English
Niemiecki/Deutsch
page rank